Се прикажуваат сите 2 резултати

Show sidebar

Dalia PA X

30,750.00 ден
Столицата Dalia е специфична по својата ротирачка база, со основа од лакиран метал. Школката може да биде тапацирана во кожа,

Joe S M CU (достапни 4)

11,920.00 ден
Столницата има метални ногарки, со кожно тапацирано седиште и наслон за грб. СО својот едноставен, но супер елегантен дизајн, совршено