Прикажувам 1–12 од 107 резултати

Show sidebar

Alfa

21,989.00 ден62,265.00 ден
Канцелариската фотелја Alfa претставува еволуција на класичниот дизајн и совршено се вклопува во современите канцелариски простории. Хромираните и алуминиумски елементи

Alix

123,636.00 ден
With its wooden frame protruding from the wall-mounted metal structure, Alix furnishes the wall by breaking its monotony. The careful

ARKI desk

The Arki-Desk’s clean, linear design makes it particularly versatile and suitable for flexible and functional modern corporate and home offices.

ARKI desk Adj

With its practical, height-adjustable top, the Arki-Table Adjustable Desk contributes to the creation of a functional and dynamic office space.

Bridge

21,408.00 ден71,990.00 ден
Канцелариската фотелја Bridge претставува еволуција на класичниот дизајн и совршено се вклопува во современите канцелариски простории. Ја има во три

Cinquanta

51,597.00 ден124,312.00 ден
Канцелариската фотелја Cinquanta е елегантна, но не упадлива; извонредна, но не агресивна. Истата е внимателно изработена така што е шиена

DIVANETTO

95,768.00 ден
Овој ултра комфорен компактен тросед остава силен впечаток, со својата комбинација на еко-кожа седиште и рамка достапни во различни финиши.

Domino

33,890.00 ден130,989.00 ден
Domino е колекција која содржи фотелја и софи, тапацирани во штоф или кожа. Сите модели имаат хромирани ногарки. Совршено ќе